تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - رئال در فكر خرید فالكائو یا سوارز در زمستان در صورت اوج نگرفتن بنزما
رئال در فكر خرید فالكائو یا سوارز در زمستان در صورت اوج نگرفتن بنزما

رئال در فكر خرید فالكائو یا سوارز در زمستان در صورت اوج نگرفتن بنزما


فالكائو شاید فصل را با موناكو شروع كرده باشد اما ممكن است كه كارش را در رئال تمام كند . همین اتفاق ممكن است كه در مورد لوئیز سوارز در لیورپول تكرار شود . پرز همچنان در فكر خرید یك مهاجم كهكشانی است تا رئال مادرید انجلوتی را تكمیل كند . 
اهداف رئال مشخص هستند : فالكائو و لوئیز سوارز . معمولا در فصل نقل و انتقالاتزمستانی گزینه های زیادی وجود دارند اما این حقیقت كه نه فالكائو و نه لوئیز سوارز در مسابقات اروپایی حضور ندارند باعث می شود كه دو گزینه قابل اطمینان برای رئال باشد .
رئال حتی خرید سوارز را نهایی كرده بود و به همین خاطر بازیكن اروگوئه ای به لیورپول "‌درخواست ترانسفر " داد اما خرید بیل باعث شد كه این برنامه منتفی شود . در مورد فالكائو هم رئال مدتهاست كه به دنبالش است . اشگاه بازیكن كلمبیاییی را تحت نظر دارد . بازیكن كلمبیایی از حضور در موناكو زیاد راحت نیست و خودش هم این را اذعان كرده است .
حالا همه نگاه ها به بنزماست . عملكرد بازیكن فرانسوی زیر میكروسكوپ است . اگر كریم خوب كار نكند ، رئال یك مهاجم می خرد . فروش اوزیل به آرسنال ، شانس های رئال برای ورود به فصل نقل و انتقالات زمستانی را افزایش داد . آنجلوتی حس می كند كه خرید یك مهاجم ضروری است چرا كه بنزما شم گلزنی لازم را ندارد و از سویی نمی توان چنین مسئولیت بزرگی را به دوش موراتای جوان انداخت .


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 02:17 ق.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات