تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - نظریه رسمی باشگاه بارسلونا در مورد اریک آبیدال
نظریه رسمی باشگاه بارسلونا در مورد اریک آبیدال

نظریه رسمی باشگاه بارسلونا در مورد اریک آبیدال

Abidal in a match agianst Màlaga. PHOTO: Archive FCB


باشگاه بارسلونا با بازیکن و نماینده اش تماس گرفت تا ابهامات بوجود آمده درمصاحبه اریک ابیدال با روزنامه اکیپ برطرف شود.


پس از انتشار اظهارات اریک آبیدال توسط روزنامه اکیپ باشگاه بارسلونا با این بازیکن و نماینده اش تماسی گرفت تا ابهامات ناشی ازاین جمله "باشگاه در طول ماه هایی که مریض بودم پولی به من پرداخت نکرد" روشن شود. باشگاه بارسلونا خواستار روشن شدن موارد زیر است:

. هر دوطرف تایید کنند که باشگاه تا حد وظیفه بر شرایط ذکر شده در قرارداد بازیکن پایبند بوده است.

. در ژانویه 2012، با وجودیکه بیماری اش عود کرد و دو ماه بعد بازیکن تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفت، باشگاه بارسلونا پیشنهاد تمدید قراردادی به او داد که شامل پاداش های قابل توجهی بود.

. در مارچ 2012، هنگاهی که بیماری اش دوباره بازگشت، باشگاه طبق بندی که در قرارداد آبیدال تصریح شده و به امضایش رسیده بود اقدام به فسخ یکطرفه قرارداد نکرد.

. طبق توافق دوجانبه، باشگاه بارسلونا و بازیکن قرارداد را به حالت تعلیق درآورده تا آبیدال از لحاظ پزشکی مجوز بازی کردن را دریافت کند. در طول این دوره آبیدال به جمع آوری تعهداتش بر اساس حقوق ماهانه اش ادامه داد، و پس از بازگشت اش به تیم اصلی، نسبتی از مجموع قراردادش را دریافت کرد.

. در ژوئن 2013، وقتی قراردادش رو به اتمام بود، باشگاه و آبیدال تسویه حساب کردند.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : یکشنبه 17 شهریور 1392 07:52 ق.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات