تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - پیکه: بارسلونا برده تیکی تاکا شده بود
پیکه: بارسلونا برده تیکی تاکا شده بود

مدافع میانی آبی و اناری‌پوشان کاتالونیا، اعتراف کرد او و هم‌تیمی‌هایش در یک مقطع برده شیوه بازی موسوم به تیکی تاکا شده است.


جرارد پیکه صبح امروز (سه شنبه) در گفت و گویی با «اکسترا تایم» ضمیمه نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا اعتراف تلخی در خصوص وضعیت بارسلونا پس از جدایی پپ گواردیولا تا روی کار آمدن خراردو مارتینو به عنوان سرمربی جدید کاتالان‌ها داشت.

به گزارش تسنیم، پیکه با یادآوری آن دوران به عنوان دوران بردگی بارسلونایی‌ها اظهار داشت: ما چند سالی را تحت هدایت مربیانی داخلی کار کردیم، از روی کار آمدن پپ تا پایان دوره تیتو ویلانووا و فکر می‌کنم که در این دوره بیش از اندازه شیوه بازی تیکی تاکای خود را بزرگ جلوه دادیم و کار را به جایی رساندیم که برده آن شدیم.

پیکه افزود: تاتا (خراردو) مارتینو از بیرون آمد و همان فلسفه بازی مبتنی بر حفظ توپ را دارد اما علاوه بر آن گزینه‌های دیگری هم برای بازی ما دارد. اینکه بازی ما دیگر منحصرا به تیکی تاکا وابسته نیست، مرا به آینده تیم خوشبین کرده است. در فوتبال شما هر سال باید پیشرفت کنید.

مدافع ملی‌پوش بارسلونا تصریح کرد: گاهی اوقات اگر فیزیکی بازی کنیم و دو توپ بلند هم بفرستیم بد نیست. عوض کردن شیوه بازی تیم گاهی اوقات به نفع‌مان است. در واقع در فوتبال هر ساله باید پیشرفت کنید و تغییراتی را در شیوه بازی‌تان به وجود آورید وگرنه حریفان سرانجام دست‌تان را می‌خوانند.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : سه شنبه 19 شهریور 1392 06:37 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات