تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - کاوانی: فالکائو یکی از بهترین‌ مهاجمان است
کاوانی: فالکائو یکی از بهترین‌ مهاجمان است

مهاجم اروگوئه‌ای میلیونرهای پاریس اذعان کرد رادامل فالکائو یکی از بهترین مهاجمان جهان است.


چندی پیش بود که پاری‌سن‌ژرمن با 64 میلیون یورو ادینسون کاوانی 26 ساله را از ناپولی به خدمت گرفت و موناکو هم با 60 میلیون یورو رادامل فالکائو 27 ساله را از اتلتیکو مادرید جذب کرد تا 2 مورد از گران‌قیمت‌ترین نقل‌وانتقالات تابستانی فوتبال جهان در لوشامپیونه فرانسه رقم بخورد.

به گزارش تسنیم، کاوانی که حالا در پاری‌سن‌ژرمن در کنار زلاتان ابراهیموویچ بازی می‌کند در خصوص مهاجم جدید موناکو گفت: به نظرم فالکائو یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است چون روشی که او بازی می‌کند سبک بازی او را از دیگران مجزا و در سطح بالایی قرار می‌دهد. او پیش از این به اثبات رسانده که بازیکنی سختکوش است و از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی فوق‌العاده است.

موناکو که تازه به رقابت‌های لوشامپیونه بازگشته است در تاریخ 22 سپتامبر 2013 (31 شهریور 1392) در ورزشگاه پارک دو پرنس میهمان پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود. جدال 2 نقل‌و‌انتقال پر سروصدای لوشامپیونه یعنی کاوانی اروگوئه‌ای و فالکائو کلمبیایی هم در این بین جذاب خواهد بود.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : سه شنبه 19 شهریور 1392 07:31 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات