تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - چمن نیوکمپ با موفقیت ترمیم شد
چمن نیوکمپ با موفقیت ترمیم شد

چمن نیوکمپ با موفقیت ترمیم شد

عملیات ترمیم چمن ورزشگاه نیوکمپ با موفقیت کامل به پایان رسید و حالا این چمن برای بازی روز شنبه برابر سویا کاملا آماده است و بازی می تواند در بهترین شرایط برگذار شود.
چمن ورزشگاه نیوکمپ به مساحت 8000 متر مربع پس از ترمیم مورد بررسی و آزمایش قرار گرفت و پس از تایید از این پس بارسایی ها بر روی چمن جدید ورزشگاه بازی خواهند کرد.برای ترمیم چمن ورزشگاه از آخرین تکنولوژی های لازم استفاده شده است و این چمن اکنون جز بهترین چمن ها در بین ورزشگاه های تیم های دنیا است.ارتفاع این چمن برای بازی های آینده از 30 میلی متر به 22 تا 24 میلی متر تغییر پیدا خواهد کرد و این به کیفیت بازی بسیار بیشتر کمک می کند.

در روز های آینده باز هم بر این چمن نظارت خواهد شد تا از کیفیت آن اطمینان حاصل شود.این چمن به گونه ای تعبیه شده است که با بر قراری هوا در میان ریشه ها رشد چمن به خوبی انجام گیرد.

به این ترتیب همه چیز برای بازی روز شنبه بارسلونا در برابر سویا در ساعت 20:00 به وقت محلی و 22:30 به وقت ایران،در ورزشگاه نیوکمپ با چمن جدید،آماده است.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 09:47 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات