تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - بازگشت بوسکتس به تمرینات تیم
بازگشت بوسکتس به تمرینات تیم

بازگشت بوسکتس به تمرینات تیم

سرجیو بوسکتس امروز به 9 بازیکن حاضر دیگر در تمرینات روزهای گذشته اضافه شد تا تمرینات امروز زیر نظر جورج پائوتاسو،یکی از دستیاران تاتا مارتینو،انجام شود.
در تمرینات امروز صبح دنی آلوس نیز که از مصدومیت جزئی در ناحیه مچ پای راست خود رنج می برد،تحت نظر پزشکان کار کرد تا به بهبودی کامل برسد.سرجیو بوسکتس که به دلیل مصدومیتش در بازی برابر والنسیا تیم ملی اسپانیا را در بازی های ملی همراهی نکرد،امروز بالاخره به شرایط آمادگی رسید و توانست همراه دیگر بازیکنان حاضر،به غیر از ملی پوشان،تمرین کند.

مصدومیت دنی آلوس

دنی آلوس پس از ترک اردو تیم ملی برزیل برای درمان مصدومیتش که مانع از بازی او در برابر استرالیا شد،به بارسلون بازگشت.او تحت بررسی پزشکان بارسلونا قرار گرفت و مشخص شد که آلوس باید مدت کوتاهی برای بهبودی کامل استراحت کند.

کارلوس پویول نیز همچنان به تمرینات ریکاوری خود جدا از بقیه بازیکنان ادامه داد.

بازیکنان ملی پوش در روز سه شنبه به بارسلون باز می گردند و تاتا مارتینو می تواند با همه نفرات خود جلسات تمرین را برگذار کند.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 09:45 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات