تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - آلبا: من جز بهترین بازیکنان دنیا نیستم اما امیدوارم که روزی در میان آنها قرار بگیرم
آلبا: من جز بهترین بازیکنان دنیا نیستم اما امیدوارم که روزی در میان آنها قرار بگیرم

آلبا: من جز بهترین بازیکنان دنیا نیستم اما امیدوارم که روزی در میان آنها قرار بگیرم

جوردی آلبا پنجمین گل رسمی‌ خود برای تیم ملی‌ اسپانیا را در پیروزی ۲ بر ۰ این تیم برابر فنلاند به ثمر رساند تا آنها یک قدم دیگر به جام جهانی‌ ۲۰۱۴ نزدیک تر شود.
     

با این حال آلبا می‌‌گوید وی جز بهترین بازیکنان دنیا نیست اما تلاش می‌‌کند روزی در میان ۱۱ نفر اول دنیا باشد.به گزارش AS, آلبا در تمرینات اسپانیا به خبرنگاران می‌‌گوید:

 امیدوارم وقتی به فوتبال خود خاتمه می‌‌دهم جز بهترین بازیکنان دنیا باشم. بسیار تحت تاثیر قرار می‌‌گیرم که مردم از بازی من تعریف می‌‌کنند. اما با یک بازی خوب من میان بهترین بازیکنان جهان قرار نخواهم گرفت. امیدوارم که به پیشرفتم به عنوان یک بازیکن ادامه بدهم و در سال‌های آینده در میان بهترین‌های دنیا باشم."

آلبا اعتراف می‌‌کند که در هلسینکی، اسپانیا بازی همیشگی‌ خود را انجام نداده است:" در نیمه اول خوب بودیم اما در نیمه دوم به خوبی‌ از بالا فشار نیاوردیم. با این حال سبک بازی ما همان است که دیدید و بازیکنان همچنان از بازی در کنار همدیگر لذت می‌‌برند."نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 05:00 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات