تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - رونالدو برزیلی: کریستیانو و بیل کنار یکدیگر به موفقیت خواهند رسید
رونالدو برزیلی: کریستیانو و بیل کنار یکدیگر به موفقیت خواهند رسید

رونالدو برزیلی: کریستیانو و بیل کنار یکدیگر به موفقیت خواهند رسید

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user7192/news/thumbnail/rwnldw_brzyly.jpg?itok=brjT9EIt

مهاجم سابق رئال مادرید اذعان دارد که کریس رونالدو و گرت بیل می توانند زوج خوبی برای یکدیگر باشند.

به گزارش بخش انگلیسی سایت گل، مهاجم سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید می گوید کریس رونالدو و بیل در رئال مادرید می توانند با هم کارهای بزرگی انجام دهند.
گرت بیل در آخرین ساعات نقل و انتقالات تابستانی سرانجام از لندن به مادرید آمد تا بار دیگر رئالی ها پس از رونالدو که سال 2009 از منچستر به تیمشان آوردند توانسته باشند که ستاره ای دیگر را از لیگ جزیره به ترکیب خود اضافه نمایند، مبلغ او گفته می شود 86 میلیون پوند بوده است.

با این حال مهاجم اسطوره ای و سابق تیم ملی برزیل می گوید این مبالغ زیاد نمی تواند تاثیری در همکاری این دو ستاره با هم داشته باشد!

رونالدو در گفت و گو به AS گفت: " من اعتقاد دارم این دو بازیکن می توانند در مادرید همکاری بسیار خوبی با هم داشته باشند، کریستیانو و بیل می توانند با پیروزی هایی که به دست می آورند طرفداران مادرید را خوشحال کنند."

" آن ها می توانند کارهای بزرگی انجام دهند، من هیچ شکی ندارم آن ها با هم خوب هستند؛ بازیکنان بزرگ همیشه کنار یکدیگر وفادار مانده اند."

گرت بیل فصل قبل در 33 بازی برای تاتنهام 21 گل به ثمر رساند.


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 04:56 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات