تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - او زیل لیاقت رئال را نداشت "
او زیل لیاقت رئال را نداشت "

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/6/12/397540_131.jpg

هر روز مطمئن تر می شوم كه رفتن اوزیل از رئال بیشتر سود داشت تا ضرر . با این كه از اولین كسانی بودم كه در شبكه های اجتماعی به این تصمیم انتقاد كردم اما پس از شنیدن حرفهای بازیكن آلمانی و فكر كردن در زمانی كه آرام تر شدم ، مطمئن شدم كه رئال تصمیم درستی گرفته است . 
اولین ابهامی كه به ذهنم خطور كرد ، مربوط به مسائل اقتصادی بود . با این كه رئال مادرید باشگاهی نیست كه نیاز به پول نداشته باشد اما پرز نمی خواست كه خرید بیل ، جنجال های خرید كریستانو را به همراه داشته باشد . در حقیقت پس از خرید كریستیانو ، رسانه ها جوسازی كردند كه در حالی كه مردم اسپانیا وضعیت معیشتی خوبی ندارند ، رئال برای خرید ستاره پرتغالی وام هنگفت انكی گرفته است . پرز و مشاورانش نمی خواستند كه این ماجرا تكرار شود و دوباره رسانه های ضد رئالی از آن بهره برند . این بار مدیر رئال نشان داد كه نیازی به قرض انكی ندارد . در حقیقت خرید بیل به طور قسطی و در سالهای متوالی پرداخته می شود و گفته می شود در قسط اول ، رئال فقط 16 میلیون یورو پرداخته است . بدین ترتیب رئال هیچ وامی نگرفته و كسانی كه جوسازی می كردند ، حالا باید سكوت اختیار كنند .


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 04:55 ب.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات