تبلیغات
اخبار کهکشانی ها و آبی اناری ها - نگاهی به بازیهای ملی : درخشش كریستیانو و ایكر
نگاهی به بازیهای ملی : درخشش كریستیانو و ایكر

نگاهی به بازیهای ملی : درخشش كریستیانو و ایكرمادریدیسموها در بازیهای ملی مصدومان زیادی دادند : ایسكو ، كریستیانو و مارسلو اما دستاوردها خوب بود ، به خصوص هت تریك كریستیانو . 
كریستیانو ، دیروز به مادرید برگشت
كریستیانو روز جمعه تبدیل به قهرمان پرتغال در بلفاست شد . او در پانزده دقیقه هت تریك كرد و تیمش را از شكست نجات داد . ستاره رئال ،‌برنده بزرگ بازیهای ملی بود و تیتر مطبوعات پرتغال را متعلق به خود كرد . در مجموع 43 گل زده و دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی پرتغال است . پائولتا فقط چهار گل بیش از او زده است . ستاره رئال با مصدومیت بازی كرد و در دقایق پایانی تعویض شد . او در جام ترزا هررا دچار مصدومیت شد و حالا باید دید كه به ویارئال می رسد یا خیر

كوئنت رائو ، پاس گل
او بازی خوبی داشت و حتی یك پاس گل هم به كریستیانو داد . روی گل سوم پرتغال ، سانتر او بود كه موجب گلزنی كاپیتان تیم ملی پرتغال شد .

په په ، روی گلها مقصر نبود
مدافع رئال روی هیچ كدام از دو گلی كه پرتغالی روی ارسالها در بلفاست خورد ، مقصر نبود . به خوی وظایفش را انجام داد و بدون مشكل كارش را كرد .

مارسلو ، دیروز مصدوم شد
در دقیقه 44 بازی دوستانه با استرالیا مصدوم شد . این بازیكن به شدت احساس درد می كرد و با ناراحتی زمین را ترك كرد . او بازی با پرتغال در بوستون را از دست داد و به مادرید برگشت تا به ریكاوری خود ادامه بدهد . اگر مصدومیتش جدی باشد ، احتمالا سه هفته از میادین دور خواهد بود .

بیل ، هشت ساعت سفر برای بازی نكردن
2138 كیلومتر را از كاردیف به اسكوپیه پیمود . چهار ساعت در هواپیما برای رفت و چهار ساعت در هواپیما برای برگشت بود . بیل به مقدونیه به همراه هم تیمی هایش سفر كرد و روی نیمكت نشست . احتمال داده می شد كه در ده دقیقه پینی بازی كند اما با توجه به وضعیت نامناسب چمن ، ترجیح داده شد كه بازی نكند . ولز به مقدونیه باخت و آخرین شانس هایش برای حضور در جام جهانی نیز از دست رفت .

بنزما ، طلسم 1216 دقیقه ای
بنزما همچنان در تیم ملی فرانسه گل نمی زند و طلسمش به 1216 دقیقه رسید . شاگردان دشام پنج بازی پیاپی است كه گل نزده اند و اوضاع خوبی ندارند . كریم در دقیقه 61 تعوض شد كه به شدت شاكی بود و حاضر نشد با دشام دست بدهد .

راموس ، مطمئن و لیدر
در كنار آلبیول  زوج خط دفاعی را تشكیل می دادند . راموس یك بازی جدی را داشت و به خوبی از پس ضد حملات پوكی بر آمد . در حملات هم حضور موثری داشت . راموس یكی از بهترین های تیم ملی اسپانیا با 27 سال و 110 بازی است .

ناچو ، فقط در لیست
در اولین حضورش در لیست تیم ملی بزرگسالان نتوانست كه اولین دقایقش را درون زمین داشته اشد .

ایسكو ، مصدوم
در تمرین پنجشنبه مصدوم بود و به همین خاطر دل بوسكه به او فشاری نیاورد .

كاسیاس ، بازی 150
دل بوسكه به او اعتماد كرد . بازی مهمی برای راهیابی به جام جهانی بود و كاسیاس فیكس شد . عملكرد خوبی داشت و با یك واكنش پای فوق العاده جلوی خوردن گل اول را گرفت . مسلما این فیكس شدن نشان داد كه در جام جهانی برزیل نیز دروازه بان اول اسپانیا خودش خواهد بود . این 150مین بازی ملی كاسیاس بود .

آربلوا ، نیمكت نشین
نیمكت نشین شد تا كوكه ، هافبك كناری اتلتیكو جایش را بگیرد .

خسه ، شروع با گل در تیم زیر 21 سل
خسه لیدر نسل جدید تیم زیر 21 سال اسپانیاست . او برای حضور در المپیك برزیل تلاش می كند . او در دقیقه 65 وارد زمین شد ، چندین بار تلاش كرد و بالاخره یك گل زیبا نیز به ثمر رساند .

كارواخال ، دفاع راست ضربه زننده
دفاع راست رئال مادرید گل اول را در دقیقه 3 زد . البته در دقیقه 89 گل به خودی زد . در كارهای تهجمی خیلی خوب بود و دو پاس گل به موراتا و خسه داد و شخصیتش را نشان داد . به خوبی جای مونتویا را گرفته است .

موراتا ، چهار گل
محصول آكادمی رئال مقابل اتریش چهار گل زد . گل اولش تكضرب بود ، دومی با ضربه سر ، پشت به دروازه ، سومی روی یك استارت و چهارمی با دقت كامل . در سه ماه و شش بازی در تیم زیر 21 سال اسپانیا چهار گل زده است . كاری كه رائول در 9 بازی و گررو در دوازده بازی انجام داد.

خدیرا ، بازی خوب
فیكس بود و بازی خوبی داشت . در غیاب شواین اشتایگر ، خدیرا - كروس میانه زمین را تشكیل می دادند . با گلهای كروس ، مولر و كلوسه ،‌آلمان صدرنشین گروه است و فقط یك امتیاز تا جام جهانی فاصله دارد .

مودریچ ، لیدر كرواسی
بازیكن رئال در نبرد سنتی در بلگراد مقابل صربستان ، لیدر كرواسی بود . مودریچ شرایط خوبی داشت و عملكرد خوبی داشت اما كرواسی نتوانست دستاوردی بالاتر از تساوی داشته باشد . آنها شانس صدرنشینی در گروه را از دست داده اند اما به پلی آف امید دارند .


نویسنده : رضـا | تاریخ ارسال : دوشنبه 18 شهریور 1392 12:25 ق.ظ | نظرات  /  ادامه خبر


     
    پایگاه خبری رئال مادرید 1902 به عنوان بزرگترین سایت رئالی از ابتــدا نیز تــلاش داشته تا با انتشار اخبار ، ویـدئو ، تصاویر و .... سهمی در اطلاع رسانی به هـواداران کـهکشانی داشته باشد .

    پشتیبانی

    X بستن تبلیغات